Bakımı nasıl kaş

Güzel, bakımlı kaşları, büyük bir değer oluştururken, şık, şık görüntü. Doğru bir kaş şekli sizi bir görünüm için daha açık ve anlamlı, gözlerin zaman size uygun bir form kaş, daha büyük görünür. Bazen oldukça küçük bir düzeltme, kaş, yüz için daha çekici ve gizemli. antik çağlardan bu yana, kadınlar «yine» onların üzerinde kaş: kazandırdığını, onlara güzel bir şekil, konum gereksiz kıllar. günümüzde, bakımı, kaşlar aynı, doğal bir prosedür olarak, örneğin, diş fırçalama ya da yıkama yatmadan önce.

şekil Düzeltme, kaş

şekil Düzeltme, kaşŞekil düzeltme, kaş – belki de en temel prosedürü bakımı kaş. Güzel, bakımlı kaş ima maddeleri, doğal bir çizgi olmadan gelişigüzel çıkıntılı kıllar. Bunu başarmak zor değil, sadece zamanında tweeze kıllar. Ben normalde bu süre makyaj uygulamadan önce, çünkü, aniden bir cilt işlem sonrası düzeltme biraz, stok tahmini için biraz zaman kızarıklık uyuyordu. en istenmeyen kıllar görünür ışık koşullarında, bu nedenle tavsiye misafirler için pencere.
hala kararsız iseniz, hangi kaş şekli size uygun, bu ile yapılabilir bir kalem. bir kalem Alın ve dikey olarak uygulayın örneğin, sağ kanat, burun. Orada bir kalem ile bir araya gelecek, ilk noktası. Bu nokta anlamına gelir bir yerde başlamalıdır kaş. Eğer bu nokta dışında kıllar var, onları.
Konum ikinci nokta öğrenebilirsiniz ekleyerek kolu, aktiviteleri tamamla! > ve geçirdikten sonra çapraz ortasından gözler. nerede bir kolu ile bir araya gelecek kaş, ve ikinci bir nokta tanımlar yer bükme kaş.
Kaş ilk noktadan ikinci, yavaş yavaş dar, kaş, ama çok değil, çünkü doğal bir şeklidir. Yani kaş bakacağız doğal. ve son olarak, bulmak için gereken üçüncü bir nokta, bir yer gösterecektir bitiminden kaş. Göstermekteyiz kalem tesis aktiviteleri tamamla! Ve tutun diyagonal harici bir huzur mabedi olan bu gözler. Kesiştiği yer kurşun kalem ile kaş ve heyecan bitiminden kaş. Eğer bu nokta dışında kaldı kıllar, onları temizlemek gerekir.
Süreç hasat kaş geliyordu, daha az acı, ben genellikle ilk yaptığım buhar odası vardır. Sonra böyle bir bani gözenekleri açılır, bu nedenle kıllar silinir çok daha kolay. Yoksa, zaman, buhar banyosu, koyun, kaş, birkaç dakika pamuklu ped, ıslak, sıcak su veya papatya infüzyon emmek.

Seçmek için Nasıl kaş şekli

seçmek için Nasıl kaş şekliYanlış şekli ile kaş, kollamak ve kendinizi çizmek istediğiniz şekli kaşları siyah kalem. Başka bir küçük bir hile, hangi son zamanlarda söyledi bana arkadaşım kıllar olacak oyup beyaz bir kalem. Bu yüzden olacak hemen belli, hangi kıllar kaldırmak gerek.
emin değilseniz, kendinizi yapmanız gereken kaş şekli, o zaman daha iyi profesyonellere. bir güzellik bulacaktır, uygun bir şekil ve yavaşça gereksiz kıllar. Kalacak sadece zamanında tashih formu kaldırarak kıllar. Sonuçta ayarlamak çok daha kolay yeni bir form oluşturmak sıfırdan.
Eğer yapmaya karar verirseniz, form kaşlarının bağımsız olarak, aşağıdaki ipuçları yararlı olabilir. Maşa için hasat kaş seçin, düz biter. O zaman size başarılı hatta en küçük. Dikkat edin açık ucunu kaş değil bulunuyordu aşağıda iç, bu yüz ifadesi çıkıyor üzgün.
Bir süre kaş arasında çok küçük (burun köprüsü), bir kişi görünüyor daha büyük. Ama çok büyük bir mesafe kaş arasında bakacağız saçma. Bulun kendiniz için bir «orta yol», bir karlı vurgulamak koyar.

Günlük bakımı, kaş

Günlük bakımı, kaşBenim için günlük bakım kaş yatıyor vermek, onlara hint yağı yatmadan önce ve penye onların özel fırça. Bu iki tedavi kombine edilebilir, eğer daha fazla yağı kaş fırçasıyla. Yani, kaş almak bir masaj ve güç kaynağı aynı zamanda. Genellikle ben kullanıyorum eski bir fırça altında maskara. Sadece hatırlıyorum onu iyice aklamak boya. Ayrıca daha fazla yağ ve eski bir diş fırçası.
Fırçası, kaş hattı, büyüme – burun ve tapınaklar. Çok iyi bir etki kaş masaj yapıyor, bir de gerçekleştirilir çizgisi kaş. Yapmaya başlamak nokta, koparıp ve titreşimli hareket parmaklarınızı burun ve yavaş yavaş yürüyün bu tapınaklar. Sonra böyle düzenli masaj saç kaş daha karanlık, artık düşmek ve bakmak daha sağlıklı.
Haftada bir kez yapmak için besleyici maske kaş. Mix eşit parçaya hint yağı, zeytin ve bitkisel yağlar. Ön ısıtma, onları biraz su banyosunda. Islak pamuk diskler bu karışımı koyun kaş 5-10 dakika. Etkisi sizi şaşırtacak. Kaş-ecek var olmak daha parlak ve güzel! Sadece dikkat edin yağı göze kaçarsa. Bu arada, aynı karışımı kullanabilirsiniz smear ve kirpikler. onlar da büyüyecek, daha dolgun ve uzun.

Kaş unutmayın tek önemli kural – sadece bu kıllar, altında ana hat, büyüme, kaş. aksi takdirde, kaş ön fabrikasının veya bir kaş çizgisi azalabilir.