Bakımı kirpik

İçin kirpik vardı, sağlam ve kabarık, onlara özel önem verilmesi gerekiyor. Sabah yararlıdır yıkama güçlü, sıcak bir çay ya da kaynamış su, sonra nemlendirme, göz kremi. Gece önce, bir gece geçirin, mutlaka temizleyin gözler makyaj. Onu kaldırmak için, sadece kullanmanız gerekir özel araç, ama hiçbir şekilde sabun.

Doğru bakım kirpik

Doğru bakım kirpik Yararlanmak taban, zeytin, veya badem yağı. Onun için az miktarda uygulanmalıdır kozmetik fırça kirpik ve onları tarak. Besleyici yağlar, kirpikleri çok yararlı, onlar hızlandırmak, onların büyüme ve iyileştirir kıllar. Badem yağı büyümesini uyarır kirpik. Gül yağı, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve tahrişe yüzyıl. Hint yağı ve dulavratotu yağı kirpik büyümesini teşvik, iyileştirilmesi, yapı ve engelleyen, onların kaybı. Gerçekleştirmek için bu basit bir prosedür tavsiye edilir en az bir kez bir gün. Bu durumda olumlu etkisi uzun sürmez. Saklarken bu karışımı mutlaka takip etmek gerek, o şımarık değildir. Bu nedenle, depolama için en iyi seçmek için şeffaf şişe. Kullanabilirsiniz ve boş bir şişe altında maskara. Önceden onu yıkayın ve kurulayın. Fırça gerekir yağı ve vermek için iyi bir drenaj. Sadece bundan sonra uygulanmalıdır onun kirpik ve tarak onları köklerinden uçlarına kadar. Bilindiği gibi, kirpik – aynı saç. Onlar 3% oluşan nem ve %97 – protein madde – keratin. bu nedenle, onların tedavisi için idealdir, hemen hemen herhangi bir maske, bitkisel özler ve vitaminler. Buna ek olarak, hala var ve yollar, güçlendirme değil sadece kirpik, aynı zamanda göz kapağı derisi. İyi kullanacak ve masaj yağı. Onun üretimi için gerekli ekleyin bitkisel yağ aloe vera suyu ve kıyılmış maydanoz. Daha sonra bu karışımı gerekir karıştırın. Masaj yaparak uygulayın, göz kapakları ve kirpikler. Sen-meli kaçmak yağ, mukoza zarı, gözler. Bu yol hissedilen tereyağlı kapağı önünde, hangi zor kurtulmak için.

Araçlar için büyüme ve kirpikleri güçlendirmek

Araçlar için büyüme ve kirpikleri güçlendirmekBöyle bir araç var ve onlar çok satılan mamul olarak. Eğer evde, karıştırma, yağ, her zaman değil yani ulaşmak istenilen oranlarda, hazır araçları zaten ihtiyacınız olan her şey var: uçucu yağlar, mineraller, vitaminler. Buna ek olarak, ambalaj gibi araçlar için çok rahat kullanım. Bu jelleri, kremleri, fondöten, rimel ve diğer araçlar. Örneğin, antioksidan merhem, önerilen şirket Strıke, güçlendirmek için tasarlanmıştır, kirpik ve kaş. O renksiz, kolay uygulanır ve tutkallar kirpik ve kullanmak, temel olarak altında maskara. kompozisyon balsam içerir, keratin, aloe, doğal yağlar ve E vitamini, bu nedenle tercih edilir. daha fazla gece için hücre beslenen, kökleri kirpik ve onların büyüme.
Kremi kirpik şirket uçucu yağlar içerir, en iyi şekilde seçilmiş ve karışık: ylang-ylang, jojoba yağı, yasemin, hint yağı, üzüm çekirdeği. Bu balsam sadece yardımcı olur, kirpikler, kullanımdan sonra daha uzun olur, kazanır, zengin renk ve artık dökülmeye, ama aynı zamanda rahatlatır, şişme, soyulma riskini azaltır alerji.

Yağı kirpikler için

Yağı kirpikler içinYağı kirpik için uygulanan en iyi göz farı, maskara, önceden iyi bir tedavi. Doğal olarak, gerek korumak girmesini önlemek için, yağ, mukoza, göz, çalışırken neden yağı kirpik kökleri. Bazı zevk pamuklu bir disk, bu zevk meselesi. Uyarı: daha fazla yağı kirpik yatmadan önce, aksi takdirde, gece yağ sızabilir altında göz kapakları ve gözlerinin içine almak için. için En iyi zaman tedavi prosedürü hemen sonra kurtulmak için kozmetik. Kaldırdık makyaj, yaşattığı yağı, yatmadan önce çıkarmış bir fazlalık varsa, bu gereklidir. Büyük olasılıkla, akşam yağı zaman emmek ve onunla ilgili bir sorun olmaz. Hiç denemedim eğer daha fazla yağ, ile başlayın, küçük porsiyon, neden onların uçları, kirpik ve dokunmadan alanı sunmaktadır. Yağı kendisi ve kirpikler ve eder. Önemli olan – aşırıya kaçmayın miktarı ile yağlar. Başka bir özelliği içinde bu prosedürleri: almak zorunda yağı kirpik için ayrı ayrı, çünkü her vücut farklı tepki verir ya da bu maddenin içerdiği yağlar. kullandığınızda, bu Nedenle, araç takip edilmelidir sonucu olarak izleyebilirsiniz kirpik tepki kullanımını belirli bir yağ.

Kirpik kurtarmak gibi bir ay ve bir hafta. bu bir kadın olabilir, yağı uygulamak için değil, sadece herhangi bir tür, ama aynı zamanda karışık bir kaç çeşit. Biri yapmak için farklı bir maske. Çok yararlı kirpik karışımı olacak bitkisel yağ ve yağlı çözeltiler vitamin A ve E. bu Satın vitamin kapsül şeklinde herhangi bir eczane.